Українська реп-співачка Alyona Alyona (Олена Савраненко) про своє особисте життя, в тому числі і про романтичні успіхи, розповідає багато чого.

Зокрема вона не раз відзначала, як сильно на її формування як людини, особистості, артистки, вплинув батько.

Нещодавно співачка вирішила поділитися в соціальних мережах міркуваннями про те, яким повинен бути на її думку ідеальний чоловік.

Почала вона зі свого підліткового фото, на якому зображена в тигровому закритому купальнику разом з татом, явно на відпочинку. Артистка зазначила, що перші уявлення про ідеального чоловіка були сформовані саме на образі батька.

сторіз Alyona Alyona
сторіз Alyona Alyona

"Коли була юною, мені завжди здавалося, що ідеал чоловіка - це чоловік, схожий на тата. Такий же зріст, статура, буде все вирішувати і фінансово допомагати. Ідеал зараз-це неідеальний чоловік: свої думки, свої інтереси, смішний, чуйний, неважливо, яка зовнішність, добрий, свій характер. ... Зараз я дуже рада, що в моєму житті є інший чоловік, з яким ми живемо у взаємоповазі, і доповнюємо один одного. Живемо так, що кожен з нас відчуває себе комфортно, а я відчуваю себе коханою", – розповіла Alyona Alyona.