Прощання з композитором пройшло 1 грудня в Москві. В останню путь артиста проводили тисячі шанувальників. Поховали Олександра Градського на Ваганьковському кладовищі.

Тепер у Мережі обговорюють деталі жалобної церемонії. Так, труна прославленого музиканта на громадянській панахиді була відкритою, що незвично для останніх двох років пандемії. Встановлений він був на сцені театру "Градський Хол".

Бажаючим дозволили підійти до тіла покійного і залишити квіти. Пресу строго попросили не приходити на церемонію. Але деяким журналістам все ж вдалося проникнути в зал.

Олександр Градський
Олександр Градський

Завдяки працівникам ЗМІ з'явилися подробиці похорону Олександра Градського. Так, з'ясувалося, що наставник шоу "Голос" Першого каналу лежить в труні зі стороннім предметом на обличчі – в окулярах.

Всі, хто це побачив, перешіптувалися і дивувалися: "Навіщо цей предмет?". Адже, як правило, якісь дорогі покійному речі просто кладуть в труну поруч з покійним. До слова, за православною традицією, класти сторонні предмети в труну не можна. Це вважається поклонінням язичницької традиції.

Одягти окуляри на померлого музиканта вирішила його вдова Марина Коташенко. Вона ж замовляла труну. Шоумен Стас Барецький зазначив, що домовина – досить дешева для статусного артиста. За його словами, така труна може коштувати приблизно 11-14 тисяч гривень.

Нагадаємо, 72-річний Олександр Градський пішов у інший світ 28 листопада. У вересні композитор перехворів на ковід. Після цього він насилу відновлювався. До останніх днів життя співак продовжував працювати на шоу "Голос". Причиною смерті зірки став інфаркт головного мозку.