Маргарита Суханкіна сильно схудла і змінилася до невпізнання. Вся справа в тому, що нещодавно вона зробила операцію по зменшенню шлунка, після якої її вага почала знижуватися. Тепер артистка зважилася і на зміну іміджу.

Вона зробила коротку стрижку і пофарбувала волосся в попелястий відтінок.

Незважаючи на прекрасний свіжий вигляд. знаменитість зізналася, що рік був для неї вкрай важким. Практично в один день з життя пішли двоє її улюблених людей. Тоді Маргарита сама заразилася коронавірусною інфекцією і не змогла вчасно допомогти батькам. Через деякий час вона повернулася додому, батьків забрали в лікарню. Через кілька днів мами і тата зірки не стало.

Маргарита Суханкіна з батьками
Маргарита Суханкіна з батьками

Колишня солістка групи "Міраж" зізналася, що насилу організувала похорон. Вона не розуміла, що відбувається, а в той момент і сама не до кінця відновилася після хвороби. Їй допомагали улюблені діти, які були поруч. Нагадаємо, брата і сестру артистка забрала з дитячого будинку.

За словами Маргарити Суханкіної, в якийсь момент вона питала у сина, чи не хоче він поспілкуватися зі своїми рідними мамою і татом. Хлопчик швидко відповів, що там їх з сестрою навіть не годували, а тому він не хотів би повертатися в інший будинок.