За наявною інформацією, у співачки серйозні проблеми із зором. Через моторошні опіки у зірки почалося зараження тканин обличчя, яке поширюється на рогівку ока. Медики вводять їй антибіотики, щоб зупинити поширення інфекції.

Зараз Марина Хлєбнікова знаходиться в стабільно важкому стані, але до неї поки не допускають навіть близьких. Артистка отримала сильні опіки обличчя і грудей. Крім того, вона отруїлася чадним газом, тому лікарям довелося підключити її до апарату ШВЛ.

Марина Хлєбнікова
Марина Хлєбнікова

Зараз виконавиця вже дихає самостійно. Хірург НДІ швидкої допомоги імені Скліфосовського Ігор Шаріпов вірить у краще. За його словами, лікарі не розраховують на те, що Марина Хлєбнікова видужає. Але для цього знадобиться багато часу. Знаменитості належить пластика обличчя і пересадка шкіри. Все це займе роки.

Нагадаємо, в крові співачки були виявлені сліди алкоголю. З'явилися чутки, що зірка зловживала спиртним через депресію. Але друзі заперечують ці плітки, запевняючи, що артистка була на творчому підйомі. Так, Дмитро Чижов заявляв, що Марина Хлєбнікова останнім часом перебувала на творчому підйомі.

Нагадаємо, вокалістка серйозно постраждала під час пожежі у своїй квартирі. За версією слідства, виконавиця заснула з сигаретою в руці. За іншою версією, причиною загоряння стало коротке замикання. Спочатку загорівся диван, потім полум'я поширилося на інші предмети.