Про це Арнольд Шварценеггер написав у своєму Instagram-акаунті.

"Дейв Дрейпер був джерелом натхнення для мільйонів людей по всьому світу, включаючи мене. Він був одним з моїх кумирів. У Австрії обкладинка журналу Muscle Builder з його фотографією висіла на стіні над моїм ліжком для мотивації, і коли я побачив його в головній ролі в "не роби хвиль", я подумав: "мої мрії можливі". Коли я приїхав до Америки і нарешті зустрів Дейва, я дізнався, що його серце було таким же великим, як і його грудні м'язи. Він навіть зібрав вручну мою першу меблі, Коли я переїхав до Санта-Моніки, і повинен сказати, що він був талановитий. Чи можете ви уявити, як зустрічаєтеся зі своїм кумиром, стаєте його партнером по тренуваннях і подорожуєте разом по всьому світу? Я був на сьомому небі від щастя. Він був дуже привітним і фантастичним тренувальним партнером, який завжди надихав усіх у тренажерному залі стати кращими. Він був дивовижним письменником і прекрасним сім'янином. Я буду сумувати за блондином-Бомбістом (Blond Bomber-прізвисько Дрейпера-прим. редактора), але пам'ять про нього завжди буде зі мною. Мої думки з його сім'єю", - висловив свою скорботу Шварценеггер.

Арнольд Шварценеггер
Арнольд Шварценеггер

Дейв Дрейпер-актор, письменник і бодібілдер, помер у віці 79 років. Причина смерті не розголошується, проте його дружина ларі зазначила, що чоловік пішов з життя мирно і спокійно, в оточенні своїх близьких.

Дрейпер справив величезний вплив на світ бодібілдингу, а також на кар'єру Арнольда Шварценеггера як культуриста, і як актора. Дейв Дрейпер-двічі володар титулів Містер Мир і Містер Всесвіт.