Після цього про останні дні життя знаменитого співака відверто розповів журналіст Андрій Карнаулов.

Як зазначає "Стархіт", основна причина смерті знаменитого артиста — інфаркт головного мозку. Близько спілкувався із зіркою Андрій Караулов вважає, що Градський абсолютно не щадив себе, при цьому журналіст нагадав про його переломі після падіння.

"Голос" - це той проект, який дав йому все, а в підсумку забрав у нього життя. В останньому "голосі" Саша не міг образити Костю Ернста і поїхав в Останкіно на ліжку. Він уже не ходив, не хотів ходити. Операція на нозі була зроблена чудово, але Саша так і не встав на ноги. Під час зйомок йому стало погано. Це все після ковіда. Він так і не зміг схуднути, хоча була надія на це", — заявив журналіст на своєму YouTube-каналі.

Олександр Градський
Олександр Градський

Олександр Градський продовжував роботу над "Голосом", незважаючи на стрімко погіршується самопочуття.

"Він нікому не був потрібен. Сашин телефон дзвонив, і ордена йому давали, але вмирати він поїхав в повному безпам'ятстві і стискав руку своєї подруги – просто шанувальниці, яка опинилася поруч В той момент, коли за ним приїхали лікарі. Йому потрібна була чиясь рука. Все це страшно... Це один з найстрашніших доглядів, які були на моїх очах. У нас після 70 люди вмирають в основному важко, не як Гете-оточені родичами, славою", - зазначив Караулов.

Як зазначається, у вересні Олександр Градський відносно легко переніс коронавірус, проте ускладнення після недуги не змусили себе довго чекати.

"У нього мінімум три дні був інсульт. Поруч знаходилися доглядальниця, а також подруга Саші. Рідні були десь за містом, у всіх свої справи. Він і не хотів, щоб йому заважали вмирати. Жити він не хотів. Коли у нього стала плутатися мова, коли йому зовсім стало погано в Останкіно, він не дозволяв викликати лікарів. Тільки коли впав у безпам'ятство, доглядальниця, яку йому знайшла колишня дружина, викликала швидку. Саша попрощався з усіма, перенісши ковид. Він вважав, що всім все зробив і з нього вистачить", - цитує джерело журналіста.

Нагадаємо, здоров'я музиканта погіршилося після перенесеного у вересні COVID-19. Він часто скаржився на постійні болі в ногах і практично не вставав. У п'ятницю чоловік попросив близьких допомогти йому дістатися до ванної кімнати. Через якийсь час йому стало погано — Градський втратив свідомість і не приходив до тями протягом години. Йому викликали швидку, медики доставили пацієнта в госпіталь з підозрою на інсульт.

За інформацією ЗМІ, за життя співака Останні 12 годин боролися лікарі, йому зробили МРТ і надали всю необхідну медичну допомогу, проте композитор помер близько другої години ночі. Востаннє Градський з'являвся на публіці за пару днів до госпіталізації на зйомках чергового випуску шоу "Голос". Учасники передачі вже тоді відзначали, що Олександр Борисович виглядав нездоровим, імена учасників він читав з листочка, а поруч з кріслом стояв вентилятор, щоб полегшити його стан.