В Instagram-акаунті Софії Ротару з літа не було нових постів, і багато шанувальників вже заспівали скучити за своїм кумиром. Сьогодні народна артистка перервала тривале мовчання в мережі і розмістила фото з новорічних зйомок.

На свіжому знімку Софія Ротару відображена стоїть на сцені в компанії шістьох прекрасних дівчат. Побачивши це фото народ буквально ахнув: 74-річна Софія Михайлівна виглядає чи не краще молодих красунь, які, судячи з віку, цілком могли б бути її онуками.

Шанувальники артистки прийшли в справжнє захоплення від зовнішнього вигляду знаменитості і залишили під фото безліч компліментів.

пост Софії Ротару в Instagram
пост Софії Ротару в Instagram

"Софія Михайлівна, втратила вас серед дівчат!", "Як завжди шикарно виглядаєте!", "Ну до чого прекрасна", "Краща!", "На тлі Софії Ротару поруч всі непоказні", "Красуня в усі часи, краще за всіх!!!" – написали захоплені користувачі.

Останнім часом Софія Ротару рідко виходить у світ і дає концерти, проте глядачі дуже люблять артистку і завжди з нетерпінням чекають її виступів. Як вже було зазначено, співачка не надто активна користувачка соцмереж, тому кожна її поява в мережі – велика рідкість і радість для публіки.