Ефектна брюнетка Лоліта Мілявська володіє характерними зовнішніми даними і потужними голосовими зв'язками. Одного разу унікальність і неповторність співачки зіграла з нею злий жарт. Артистці довелося доводити прикордонникам свою статеву приналежність.

Співачка розповіла про випадок, який стався з нею при спробі перетнути кордон між Росією і Китаєм. Іноземці затримали її, запідозривши недобре.

"Мене прийняли за трансвестита і довго допитували",- згадала про курйоз Лоліта Мілявська.

Лоліта Мілявська
Лоліта Мілявська

Причин для з'ясування гендерних характеристик виявилося кілька. По-перше, прізвище в документах зірки значилася як Мілявскі. По-друге, тембр голосу у артистки досить грубий. По-третє, китайці з ходу не змогли визначити стать громадянки України. Так Лоліта Мілявська опинилася в незручній ситуації.

Іноземці не були готові пропускати зірку через кордон без підстав. Вони запросили перекладача, щоб він допоміг розкрити правду і залагодити конфлікт. Лоліта Мілявська два десятки хвилин відстоювала свою позицію, після чого їй все-таки вдалося звільнитися.

Нагадаємо, артистка розповіла шанувальникам про своє чарівне схуднення. Лоліта Мілявська звернулася до ендокринолога, який призначив їй аналізи. Лабораторні дослідження призвели до того, що співачка три місяці не вживала окремі продукти і відмовилася від алкоголю.