Відомий комік Максим Галкін майстерно вміє мотивувати крихітних вундеркіндів до показових виступів.

Чоловік лестить маленьким учасникам передачі, захоплюючись їх талантами і вміннями. Однак дії артиста негативно позначилися на його власних дітях, яких він виховує разом з Аллою Пугачовою.

Зіркове подружжя заснувало традицію – дивитися передачу "Краще за всіх!" всією сім'єю. У підсумку Гаррі і Ліза потрапили в пастку ревнощів. Вони побачили, як трепетно їх батько благоговіє перед іншою малечею. Однолітки з телевізора умовно побили зіркових дітей у боротьбі за похвалу Максима Галкіна.

Фото Алли Пугачової і Максима Галкіна
Фото Алли Пугачової і Максима Галкіна

Прикре почуття недосконалості вплинуло на поведінку Гаррі і Лізи. Нащадки сподівалися переконати батька, що теж заслуговують визнання.

"Вони намагалися весь час встати між мною і екраном, щоб показувати свої здібності", – поділився Максим Галкін. Мабуть, ні він, ні Алла Пугачова не висловили дітям достатньо схвалення, щоб ті відчували себе особливими і коханими, незважаючи на інших.

Нагадаємо, Гаррі і Ліза навчаються у другому класі першої московської гімназії. Алла Пугачова і Максим Галкін викладають за престижну освіту спадкоємців цілий статок. Рік навчання батькам дітлахів обходиться більш ніж у мільйон гривень.