Діма Коляденко зізнається – з нетерпінням чекає настання свят, адже, на його думку, – це час чудес та реалізації бажань. Більше того, для артиста – це період сюрпризів і подарунків, які він обожнює дарувати.

«Я стільки років дарував Ірі Білик обручки саме у новорічну ніч! Вона їх брала, а заміж не виходила. Саме у святковий вечір, за півгодини до бою курантів, я її вів то на балкон, то в туалет, дарував обручку і кликав заміж», – ділиться Діма Коляденко.

За словами шоумена – йому було все одно, де сказати слова, які мріє почути кожна жінка, аби лише встигнути зробити це у святкову ніч.

Діма Коляденко
Діма Коляденко

«Так, у туалеті! Вона сміялася, а я нормально пояснював – ми ж були на корпоративах, де багато фанатів, і треба було запитати наодинці. Ось, чекаю відповідь 15 років!» – розповів артист.

І так було багато років поспіль, навіть фінансове питання не могло зупинити співака.

«Я не жлоб і ніколи не рахую витрачене! Найчастіше я навіть не питаю ціни, якщо мені подобається – купую. Вважаю, якщо дуже хочеться, треба брати і радіти цьому. Більше того, я ніколи нічого не забирав назад – це все для неї було куплено, все для тебе, Ірино!» – з посмішкою поділився Діма Коляденко.