Дата у артистки хоч і не кругла, але все одно значуща. Багато близьких, колег і шанувальників всерйоз побоювалися, що зірка «службового роману» може до неї не дожити. А все через важку хворобу, яка підкосила Алісу Фрейндліх ще наприкінці минулого року.

Як Фрейндліх дивом вилікувалася від коронавірусу?

Актрису госпіталізували з коронавірусом в лікарню в Санкт-Петербурзі в останніх числах грудня. Її стан був дуже серйозним, а ураження легенів, за деякими даними, досягало 80%, тому зоряну пацієнтку помістили в реанімацію, де лікарі кілька тижнів боролися за її здоров'я.

Ситуація ускладнювалася тим фактом, що Аліса Брунівна – завзята курець. Цю шкідливу звичку вона надбала в 36 років після смерті матері, тому її легені стали дуже слабкими. Однак всупереч песимістичним прогнозам Фрейндліх перемогла небезпечну недугу і пішла на поправку. Правда, додому народну артистку відпустили лише в середині лютого. Повідомлялося, що в клініці вона пройшла перший курс реабілітації, а наступні процедури вже можна проводити амбулаторно.

Аліса Фрейндліх
Аліса Фрейндліх

Коли Аліса Фрейндліх повернулася до роботи?

Фрейндліх сподівалася швидко прийти в себе і повернутися на рідну сцену БДТ імені Товстоногова, проте їй довелося почекати з задуманим, щоб повністю відновитися. Більше трьох місяців Аліса Брунівна залишалася вдома, щоб остаточно зміцніти, і тільки в травні, перед закриттям театрального сезону, її шанувальників чекав сюрприз – актриса знову з'явилася в постановці і виглядала бадьорою і цілком здоровою.

Літній відпочинок теж пішов Фрейндліх на користь, і на початку вересня вона вже повністю увійшла в робочий процес і навіть вразила публіку своїми виглядом, поставши з рожевим волоссям. Фото з артисткою поділився її молодий колега В'ячеслав Манучаров. Він відвідав виставу в "Современнике" за участю актриси, де вона виконала роль американської письменниці Ульї Ріхте, а потім виклав у соцмережі їх спільний знімок з гримерки.

"Дай бог їй здоров'я! Приголомшлива!", "Марно порівнювати з кимось! Ця дама поза конкуренцією», «Неповторна і чудова", "Яка ж вона спритна і не за віком молода. Приклад для всіх!» захопилися тоді Фрейндліх шанувальники.

Аліса Фрейндліх
Аліса Фрейндліх

Хто підтримує Алісу Фрейндліх?

Відомо, що Аліса Брунівна тричі був заміжня, але зараз вона самотня – з третім чоловіком Юрієм Солов'єм вона розлучилася ще 1990 році. Однак від другого чоловіка, актора і режисера Ігоря Владимирова, у Фрейндліх є доросла дочка Варвара. Вона пішла по стопах батьків і отримала акторську освіту, але домогтися великої популярності не змогла. Спадкоємиця артистки грає з нею в одному театрі, іноді з'являється в кіно і серіалах, а також займає посаду заступником гендиректора будівельної компанії з корпоративних комунікацій.

Також у Аліси Брунівни підростають двоє онуків – Микита і Анна. Дітей Варвара Владимирова народила в шлюбі з політиком Сергієм Тарасовим. Але в 2009 році в родині сталася трагедія – сенатор загинув під час теракту у поїзді, що вибухнув. З тих пір Фрейндліх займалася не тільки своєю кар'єрою, а й активно допомагала дочці виховувати дітей.

Онук Аліси Брунівни в результаті теж пов'язав своє життя з кіно. Він закінчив Школу-студію МХАТ і пробує себе в продюсуванні. Микита Владимиров (молодий чоловік взяв прізвище матері) вже встиг заявити про себе з трагікомедією «Короп відморожений», де одну з ролей виконала його бабуся.

Продюсерську освіту отримала і внучка Фрейндліх. А в 2017 році Анна вийшла заміж за актора Олексія Мишинського і взяла його прізвище. Два роки по тому у подружжя народилася дочка, а Фрейндліх стала прабабусею. Тоді Анна ділилася в Instagram фото з виписки, на яких була присутня і актриса.