Неллі Кобзон, наприклад, днями розповіла, що багато років тому Градський був у неї закоханий і намагався «відбити» її у чоловіка. Тепер же з'ясувалося, що артист шукав нові стосунки, навіть коли у нього вже була цивільна дружина і маленькі діти.

Актриса Людмила Цвєткова розповіла журналістам, що два роки тому у Олександра Борисовича з'явилася коханка. Як кажуть, його дружина Марина Коташенко про все дізналася і саме тому з'їхала з дітьми в заміський будинок, а чоловіка залишила жити одного в квартирі.

"Так, мені розповідали, що нова дівка з "голосу" два роки тому у Градського з'явилася. Але подробиць не знаю. Градський багатьох участників з "Голосу" після шоу брав на роботу в свій музичний театр, але зарплату платив копійчану", – цитує Цвєткову ЕГ.

Олександр Градський
Олександр Градський

Дивним виглядає те, що, незважаючи на це, Градський за місяць до смерті одружився на матері своїх дітей. Виходить, що подружжя встигло помиритися? Тоді не зрозуміло, чому поруч з вмираючим Олександром Борисовичем перебувала доглядальниця, а не любляча дружина. Відомо, що свої останні дні Градський, на жаль, провів на самоті – без близьких людей поруч.

Варто відзначити, що відхід великих артистів часто стає приводом для оголошення «таємних коханок» і «позашлюбних дітей», але не завжди це виявляється правдою. Коташенко поки що дотримується траур і відмовляється від коментарів на тему важкої втрати.

Ймовірно, пізніше вдові Градського буде, що відповісти на чутки, що з'явилися в пресі, про її стосунки з чоловіком або проблеми в спілкуванні з його старшими дітьми — Марією і Данилом.