Чуттєва композиція має всі шанси стати гімном 2022 року, тому саме її зірки виконають напередодні Нового року. У неймовірно красивих білих костюмах янголів, які дивляться із блискучих хмарин, зірки зіллються у надзвичайно романтичному номері. Автор і композитор пісні DZIDZIO зізнався, з якими почуттями написав новий хіт.

«Цю композицію я писав з великою любов’ю. Хотів нагадати людям про те, що вони мають бути найщасливішими на землі! Пісня написана для кожного українця!» – поділився DZIDZIO.

DZIDZIO і Оля Полякова
DZIDZIO і Оля Полякова

На сцені новорічного шоу артисти стануть одним цілим і точно вразять ніжністю та щирістю виконання кожного шанувальника. Мабуть, такого перевтілення від запальних та веселих зірок не очікував ніхто. Але, як виявилось, не завжди сценічні образи відповідають стану душі – про це відверто розповів DZIDZIO .

«Мені подобається Оля! Вона має дуже гарну роль в українському шоу-бізнесі та чудово її відіграє. Хоча в житті вона трохи інша – дуже мила і класна. Рідко це показує, але я все помічаю», – розповів співак.