Спочатку Олег Винник написав на своїй сторінці в Instagram про те, що скасовує ряд своїх концертів через те, що в деяких областях нібито ввели червону зону.

Незабаром Олег Анатолійович знову виклав відео про те, що він скасовує концерти. Про скасування він заявив прямо день у день.

Досвідчені експерти помітили, що Олег Анатолійович виглядає хворобливо. Можливо, у нього втома голосових зв'язок. Тому якщо він зараз не візьме паузу в концертній діяльності, то наслідки можуть бути найважчими, аж до втрати голосу.

Проте, майже відразу після даної заяви він продовжив свою музичну діяльність. А крім того, на 2022 рік вже оголошено великий європейський тур.

Олег Винник
Олег Винник

"Восени 2022 року Олег Винник оголосив про друге турне містами Європи! Його гастролі, що відбулися навесні 2019-го, мали оглушливий успіх, а кожен виступ супроводжувався аншлагом. Нова концертна програма з багатообіцяючою назвою "шалене кохання" порадує слухачів запальними новинками, романтичними баладами і мега популярними хітами!", – сказано в анонсі до виступу Олега Винника.

Чи буде супроводжувати його під час виступів бек-вокалістка Таюне — поки невідомо. Однак практично на всіх великих концертах по країні Таїсія Сватко все ж виступає.

Зазначимо, прес-служба і концертні організатори Олега Винника заявили, що всі раніше куплені квитки на скасовані концерти залишаються дійсними. Нові дати будуть оголошені на офіційних джерелах артиста.