У її сина – важка недуга, і потрібні гроші на лікування. Сума величезна. Публіку просять допомогти.

Син адміністратора програми "Сніданок з 1+1" Алли Мазур, який останні 4 роки лікується від небезпечної недуги, зараз у важкому стані. Йому потрібна операція, вартість якої - 30 тисяч доларів. Вся команда телеканалу 1+1 просить про допомогу.

Відповідний пост наприкінці листопада виклав Руслан Сенічкін, телеведучий каналу 1+1. Зокрема, Руслан веде програму "Сніданок з 1+1", тому з адміністратором даної програми, Аллою Володимирівною Мазур, контактує часто і тісно. Саме він заявив на всю країну про проблему сім'ї. Потрібна величезна сума грошей, яка для сім'ї є непідйомною.

Відео було опубліковано на офіційній сторінці Instagram "Сніданок з 1+1", тому можна точно бути впевненим у тому, що це не шахраї.

"Але в Антона стався рецидив. Зараз він знову потребує пересадки кісткового мозку, а перед тим-негайної хіміотерапії вартістю 30 тисяч доларів. І ми знову просимо вас допомогти. У нього є шанс на одужання", – заявив колега Алли Мазур, Руслан Сенічкін.

Вся команда телеканалу 1 + 1 приєднується до збору коштів. До допомоги вирішили долучити і небайдужих телеглядачів даної програми. Тому якщо у вас є хоч найменша можливість допомогти дитині – ви можете зробити добру справу напередодні новорічних свят.