Дві українські суперстар – NK | Настя Каменських і VERKA SERDUCHKA – представлять парадоксальний, унікальний, справді особливий дует на пісню «Попа как у Ким».

«Шоу «Маска» – це найкрутіша програма у світі, бо тут можливо абсолютно все! Відкрию вам таємницю: у Насті була мрія – заспівати з такою великою вокалісткою, як я», – зізналась сповнена самоіронії VERKA SERDUCHKA.

Тільки в «Новорічній Масці на каналі «Україна» сексуальний хіт NK «Попа как у Ким» отримає нове несподіване звучання. Виступ буде сповнений розваг і запальних танців, адже в компанії VERKA SERDUCHKA & BAND та її мами просто не може бути інакше.

«Скажіть мені, хто не мріяв би заспівати з Вєркою? Немає таких! Ми її всі обожнюємо, бо саме вона уособлює найвеселіше і найяскравіше свято в нашій країні, – каже NK | Настя Каменських. – Ми, артисти, дуже любимо виступати перед людьми, а в новорічну ніч без сюрпризів ніяк. Тому обіцяю, що ми вас дуже здивуємо!»

Фото Насті Каменських
Фото Насті Каменських

Спільний номер Насті та Вєрки справді вразить своєю оригінальністю. За словами одного з режисерів-постановників шоу «Маска» Ярослава Губського, нічого схожого раніше в Україні не робили.

«Ми вдячні Андрію Михайловичу за те, що він взяв на себе аранжування, і нам вдалося створити такий незвичайний номер. Він починається як класне, модне, європейське шоу – красива Настя, балет, пластика, спеціальний спосіб зйомки, а потім це все переходить у дуже зрозумілий для всіх український балаган, у хорошому значенні цього слова. Нам було надзвичайно цікаво створювати синтез двох естетик, які, на перший погляд, поєднати неможливо. Та за допомогою цих суперартистів зробити це вдалося якнайкраще», – зазначає режисер.