Зараз 31-річна Бьянка Ван Дамм знімається у фільмах, працює моделлю і фітнес-тренером, намагаючись не думати про свою спортивну кар'єру, пише New York Post.

Однак плани у дівчини були грандіозними. Бьянка народилася в родині бельгійського актора Жан-Клода Ван Дамма, і на цьому можна було б поставити крапку, але ні. Дівчина і правда варта окремої уваги.

Бьянка Ван Дамм
Бьянка Ван Дамм

Колись Ван Дамм перебрав безліч жінок, але в підсумку зупинився на бодібілдерші Гледіс Португез, в шлюбі з якою і народилися Бьянка і її старший брат Кріс. Після цього зоряна пара розпалася, і Ван Дамм став зустрічатися з актрисою Дарсі Ляп'єр. Правда, з нею він теж не пробув довго, повернувшись до Гледіс, яка стала його третьою і п'ятою дружиною одночасно.

У родині культуристів і спортсменів від фізичних вправ було не врятуватися, тому Бьянку з семи років навчали бальним танцям, кікбоксингу, фігурного катання і бойових мистецтв. Від останніх дівчинку буквально нудило, тому вона влаштувалася на ковзанці.

Бьянка Ван Дамм
Бьянка Ван Дамм

Досить швидко стало зрозуміло, що фігурне катання не для неї, а ось Ковзанярський спорт — вже цілком. Бьянка мріяла потрапити на Олімпійські ігри, а тому віддавала тренуванням всю себе. Вона вигравала змагання за змаганням, поки під час чемпіонату не впала, але все ж посіла перше місце.

Це падіння серйозно пошкодило її спину, але дівчина не збиралася здаватися. Ось тільки у її організму були інші ідеї. Б'янці довелося припинити тренування через сильний біль і змінити вектор діяльності.

Бьянка Ван Дамм
Бьянка Ван Дамм

Вона почала займатися бойовими мистецтвами, пропадаючи в залі разом з Ідою — старшою дочкою актора Дольфа Лундгрена — і вступила в кіноакадемію. У той час Ван Дамм колесив по світу, знімаючись в бойовиках, а тому у Бьянкі була прекрасна можливість стажуватися і набиратися досвіду прямо вдома.

Батько запропонував дівчині знятися в парі фільмів з ним, і та, звичайно ж, погодилася. Так вона з'явилася в картинах "Спеціальне завдання", "Ігри кілерів", "Вторгнення ззовні", "Ласкаво просимо в джунглі", "Шість куль" і "Орлиний шлях".

Бьянка Ван Дамм і Жан-Клод Ван Дамм
Бьянка Ван Дамм і Жан-Клод Ван Дамм

Тепер дівчина спокійно знімається під псевдонімом батька і добре з ним спілкується, хоча і трохи в дивному для тата і дочки Ключі. "Ми ніколи не зустрічаємося, щоб перекусити і обговорити справи. Зазвичай я просто хапаю його і веду в зал, щоб надерти кому-небудь зад", — зізналася Бьянка.

Бьянка Ван Дамм і Жан-Клод Ван Дамм
Бьянка Ван Дамм і Жан-Клод Ван Дамм

Але вона не вважає себе пацанкою. "Я хочу довести на своєму прикладі, що ти можеш сидіти нога на ногу в сексуальній сукні і при цьому бути майстром бойових мистецтв. Тато разом з друзями зробив їх дуже популярними, і я хочу продовжити його справу", — заявила дівчина в інтерв'ю.