Популярна співачка Лоліта Мілявська знялася в серіалі "Євгеніч". В рамках проекту вокалістка виконала композицію, написану для неї героєм стрічки Євгенічем – солістом гурту "Руки вверх!" Сергієм Жуковим.

Пісня Лоліти – це справжній крик душі, плач знесиленої жінки, яка втомилася катувати себе дієтами і виснажувати тренуваннями. Артистка відкрито заявляє про те, що "хоче жерти і не товстіти". Щоб бути щасливою, каже Мілявська, треба бути собою.

"Я втомилася чекати, плакати ночами", – співає артистка.

Лоліта Мілявська
Лоліта Мілявська

Лоліта в захваті від пісні, яку створив для неї Сергій. Артистка вдячна колезі за можливість взяти участь у зйомках ситкому. Мілявська вірить, що Жукова на цьому терені чекає успіх.

Вокалістка зазначила також, що під час зйомок серіалу "Євгеніч" впізнала Сергія з нового боку. Лоліта навіть не підозрювала, що у лідера "Руки вверх!" є акторські здібності.

Нагадаємо, серіал "Евгенич" транслює російський телеканал. Головну роль в ситкомі виконує Сергій Жуков. Крім того, співак є продюсером проекту.

У центрі сюжету стрічки – музичний продюсер Євгеніч, пік слави якого припав на 90-ті. Персонаж пішов у підпілля і відгородився від зовнішнього світу, проте це не заважає йому створювати хіти для сучасних зірок. Пісні Євгеніча співають Ольга Бузова, Даня Мілохін, Діма Білан та інші.