Легенда 90-х і відомий співак Сергій Жуков щасливий у шлюбі з Регіною Бурд вже 17 років. У пари з'явилося на світ троє дітей, і закохані не бажають на цьому зупинятися.

Лідер гурту "Руки вверх!" обожнює обраницю і як і раніше захоплюється їй.

Артист повідомив, як непросто йому було побудувати сім'ю. Закрутивши роман з Регіною Бурд, Сергій Жуков ніяк не міг позбавити її від роботи. Справа в тому, що вона перебувала в групі "Сливки", а керівництво музичного колективу не збиралося відпускати поп-діву зі сцени.

Зірка "Руки Вгору" Сергій Жуков
Зірка "Руки Вгору" Сергій Жуков

Всіма правдами і неправдами музикант умовляв колег попрощатися з Регіною Бурд. Сергій Жуков був готовий практично на все, любов запаморочила голову. Солістові "Руки вверх!" навіть надійшла раптова пропозиція – викупити кохану, віддавши велику суму грошей.

Чоловікові відкрито дали зрозуміти, що Регіна Бурд не просто симпатична дівчина, а дружина за мільйон доларів. На угоду Сергій Жуков не погодився, але відбити пасію від роботи йому все-таки вдалося — вона завагітніла.

"Мені, звичайно, не шкода за таку жінку ніяких грошей", — передав свої думки лідер "Руки вверх!". При цьому музикант зізнався, що Регіна Бурд не трясе з нього фінанси, хоча має на це право. Дружина не дозволяє собі навіть залізти до нього в кишеню.