Дружина Андрія Джеджули нещодавно народила доньку Адель. На своїй сторінці у соцмережі жінка звинуватила шоумена у домашньому насиллі та покинула його. Джеджула заперечує, що підіймав руку на дружину.

«Як я, 192 сантиметри на зріст, кулаками її у обличчя бив? Подивіться на мене, дайте відповідь собі на запитання, що б було з людиною, тим більше з жінкою вагітною, як вона говорить. А на емоціях ми багато чого говорили одне до одного. Я просто в цей бруд уже більше не хочу пірнати. Я нічого не хочу доводити. Мені це набридло. Кожен із нас і навіть телеглядачі залишаться при своїй думці. Виросте Адель - як мені їй дивитися зайвий раз у вічі? Нехай це залишиться між нами і кожен собі домалює власну картину», – розповiв на телеканалі «Україна» ведучий і додав, що з дружиною досі офіційно одружений.

Андрій Джеджула
Андрій Джеджула

Шоумен зізнався, у родині кілька років тому вже були проблеми.

«Юля пішла від мене у 2019 році, влітку вона подала на розлучення. Причина була – порив ревнощів, якось не так зі мною сфотографувалися. Ми 49 днів не жили разом. І через 49 днів вона сама повернулася назад. Я подивився - вона ніби трохи змінилася, ми заспокоїлися. І ось у мене одне питання – ну, якщо я настільки поганим був, навіщо було вдруге пірнати зі мною у це болото. У мене пояснення просте – я любив людину. Я носив обручку весь цей час. І коли вже ми почали жити знову разом, під час першої сварки, вона зняла обручку, я зняв, і не ношу до сьогодні. Тепер я не почуваюся одруженим. Це лише формальність», – розповiв Джеджула.