Українська хіп-хоп виконавиця Alyona Alyona нещодавно випустила свій новий хіт. Вона вирішила потішити шанувальників і показала уривок кліпу на трек «20 Тонн».

Даний відеофайл Олена Олена продемонструвала в своєму акаунті в Instagram.

"Чим більших та сягаєш висот, тим більше уваги від усіх до тебе прикуто. Увага завжди ділиться на позитивну і негативну. Позитивна увага — люди тебе підтримують, надихаються тобою, пишаються досягненнями. Негативна увага — люди риються у твоїй білизні, спростовують твої досягнення і критикують все підряд. Реагувати на хейт можна по різному. Цим кліпом, я показую, як можна з добром, позитивом та любов’ю ставитись до усіх поганих коментарів та неприємних думок від неприємних людей. Посмішка заряджає, а тепло і любов врятують світ - я в це свято вірю! Я продовжую робити те, що в мене виходить найкраще! І ще я дуже хочу, щоб подивившись цю роботу, ви надихнулись любов’ю, енергією та впевненістю в собі. Продовжуйте робити те, що у вас виходить найкраще і нехай ніякий негатив не зламає 20 тонн вашої віри в себе Кліп вже в мережі. Посилання в шапц",- підписала публікацію українська рєперша.

Українська виконавиця не сидить на одному місці. Вона досягла дуже великих висот і тепер знімається в різноманітних рекламних відеороликах і кліпах. Олена не забуває нагадувати про себе і активно пише нові треки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Олена Олена показала, наскільки сильно їй йде памперс.