Талановита та успішна українська співачки, молода виконавиця Надя Дорофєєва заворожила українців своїм шикарним виглядом. Вона показала себе в досить пікантному образі.

Відповідний пост Надя Дорофєєва розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Виходжу вранці на кухню і Вова запитує: - А що сталося? Я не зрозумів? Я йому: - в сенсі? - Че ти так одягнена? - Як? - Ну, красиво... - каже він - Я що, зазвичай вдома погано виглядаю? - Нууууу..ні, виглядаєш ти класно..на відміну від домашнього одягу, яка на тобі))) а вдома мені тааак лінь вбиратися, комбінувати кольори, думати про симетрії і ось це ось все..Хочеться просто щоб і на дивані зручно повалятися, і щоб впустити їжу під час вечері можна сміливо, і щоб на підлозі не шкода лежати, коли поліція приїде, як зараз,ВОЛОДЯ! З яких пір теплі шкарпетки не сексі і в чому вдома ходите ви?) ",- підписала публікацію українська співачка.

Всім відомо, що Надя Дорофєєва – чудова дівчина. Вона відома не тільки своїм талантом, а й розкішною жіночою красою. Дуже багато дівчат із заздрістю дивляться Наді вслід, а чоловіки просто мріють про таку жінку. Фанати не стали мовчати і почали писати свої відгуки під знімком.

Фото Наді Дорофєєвої
Фото Наді Дорофєєвої

"Вибачте мене) але я вдома хочу бомж стайл", "Футболка і спортивні штани)", "класний бюст", "тільки в улюбленій флісовій піжамі та й Новий Рік теж з чоловіком будемо в піжамах на дивані з великою мискою олів'є", - написали відгуки фоловери української зірки.

Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Instagram
Коментарі на пост Наді Дорофєєвої в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Надя Дорофєєва показала свої найгарячіші вбрання.