Народна артистка України, відома виконавиця, актриса і телеведуча Тіна Кароль дала відверте інтерв'ю, чим знатно здивувала шанувальників. В ході інтерв'ю артистка розповіла, що вона допомогла молодій зірці Wellboy потрапити в шоу-бізнес.

Відповідною публікацією поділилися на сторінці "zirkovyi_shlyah" в соціальній мережі Instagram.

"@tina_karol дала відверте інтерв'ю виданню @kp_ukraine та зізналася, що бере участь у розкрутці @a.wellboy. Відомо, що у 21-річного артиста є продюсер Юрій Бардаш, але сама Кароль довгий час замовчувала, що має відношення до його творчого розвитку. "Я продюсер для самої себе. Так, я знаю, як створюється артист, який він повинен бути, що з ним має статися... Бути продюсером — це, в першу чергу, моральна відповідальність, до якої я не готова... Я можу брати участь. Як наприклад, з Wellboy. Я співучасниця в його становленні, розкрутці, кар'єрі", — сказала Тіна", - розповіли в пості.

Виявляється, українська артистка фінансово допомагала співакові записати його трек. А ця пісня під назвою "Гуси" через недовгий час стала справжнім хітом.

Фото Wellboy
Фото Wellboy

"Також співачка розповіла, що фінансувала запис дебютного треку "Гуси", який здобув неймовірний успіх і приніс Вельбою популярність. Саме ця пісня стала однією з найбільш прослуховуваних в Україні за підсумками року", - додали в публікації.

Нагадаємо, що відома українська співачка Тіна Кароль поділилася унікальними кадрами.

Як раніше повідомляв портал "Українці", фанати артистки Тіни Кароль звинуватили її у втраті індивідуальності.

Також портал "Українці" писав, що українську артистку Тіну Кароль звинуватили в довготривалій брехні.