У соціальній мережі оприлюднили дуже цікавий пост, в якому Слава Камінська відповіла на дуже цікаве питання, згадавши свою колегу Вікторію Смеюху.

Відповідну публікацію оприлюднили на сторінці "Зоряний шлях" в Instagram.

"Слава Камінська не хоче спілкуватися з Вікою Сміюхою За лаштунками "Музичної платформи" ексучасниця гурту "НеАнгели" розповіла — після скандальних інтерв'ю колеги вони не бачились. Спілкуватися з Вікою артистка не планує. Каже, не любить підлості — подробиці у відео. Дивіться повний репортаж із грандіозного концерту на YouTube, а фантастичні виступи зірок — 1 січня рівно опівночі", - підписаний відеоролик у соціальній мережі.

Багатотисячна публіка, яка побачила це інтерв'ю, вирішила не мовчати. Люди вважають, що ці дві артистки стоять одного, але знайшлися і ті, хто став на бік Вікі і написали про те, як Слава її ображала. Аудиторія не пройшла повз і засипала цей пост своїми відгуками.

Фото Слави Камінської
Фото Слави Камінської

"У мене враження, що ці двоє активно піаряться за рахунок один одного", "не треба було найпершою починати ось від Вікі і відповідь отримала. Тим більше, Слава себе вела (Віка розповіла в інтерв'ю) як хабалка: дубасила її, за волосся тягала, принижувала на сцені. Рано чи пізно бумеранг повернеться так, ДО РЕЧІ: перука жахлива, піджак ні до села, ні до міста. Невдалий прикид, прости", "Шкода, що на мозок пластику не роблять,декому треба", - залишають коментарі юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост зі сторінки "Зоряний шлях" в Instagram
Коментарі на пост зі сторінки "Зоряний шлях" в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Слава Камінська вирішила повернуться до колишнього чоловіка?