Відома в Україні співачка, продюсер, поетеса і композитор, одна з найгарячіших артисток Maruv поділилася відвертими знімками в напівголому вигляді. Артистка показала себе в короткій сукні і панчохах, розповівши про свободу слова в соціальних мережах.

Відповідну публікацію Maruv розмістила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

"Сиджу, дивлюся на ялинку і філософські думки мене розпирають ☝ 🏻 інтернет і соц.мережі дали нам свободу слова і одночасно її ж забрали. Як думаєте, де повинна бути та грань між свободою слова, самовираженням, вибором, повагою чужої точки зору, чужих кордонів і суспільними нормами, безпекою, цензурою і контролем. Особисто я сумую за старими часами, коли в інтернеті можна було відкрито висловлювати свою думку з будь-яких питань і не переживати, що твій пост або аккаунт знесуть. Посилати на*уй, коли люди грублять тобі, зокрема, на твоїй же сторінці, ділитися яким хочеш контентом. Це було, як ковток свіжого повітря, особливо в порівнянні з задушливим телеком. Але з іншого боку, було неприкольно в "рекомендованих" натикатися на відверту порнуху або сцени насильства, а чого тільки варті групи, де люди ділилися способами домагань до жінок або насильства над тваринами - це ж пі*д€ц повний!", - написала українська співачка Maruv.

За словами артистки, свобода - це постійні ризики і змінні, які не можна проконтролювати. Також Maruv підкреслила, що чим сильніше безпека, тим суворіший контроль для її дотримання.

Фото Maruv
Фото Maruv

"Тому що зараз, на мою скромну думку, чаша терезів схиляється все більше і більше до цензури і тотального контролю. Що думаєте? Так де ця золота середина? І що для вас в пріоритеті: свобода і пов'язані з цим ризики або безпека, але під тотальним контролем?", - уточнила у фанатів відома співачка.

Нагадаємо, що відома українська співачка Maruv показала знімки з виступу з артистом Філіпом Кіркоровим.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Maruv показала кадри з нового кліпу.

Також портал "Українці" писав, що українська співачка Maruv показала себе в соковитому вбранні.