Знаменитий український лікар-педіатр, телеведучий, кандидат медичних наук, доктор Євген Комаровський поділився своїм досвідом і розповів, як не нашкодити своїм діткам в новорічні свята.

Відповідну публікацію Євген Комаровський розмістив у своєму акаунті в Instagram.

Євген Комаровський вже давно відомий завдяки своїм заслугам. Він дуже багато зробив корисного для українського народу, даючи цінні поради для того, щоб стати здоровішими.

Фото Євгена Комаровського
Фото Євгена Комаровського

Він розмістив дуже корисну інформацію в картинках у своїй публікації, щоб українці змогли трохи задуматися перед великим святом на честь Нового року.

"Автор: @bezopdet #докторкомаровский #безпека #свята #стіл",-підписав публікацію український доктор-педіатр.

Фолловери кандидата медичних наук не пройшли повз і написали свої думки під його постом.

"Так це ж стосується і дорослих всім важливо не наїдатися як в останній раз", "новорічний стіл - марна трата грошей в унітаз.яушла від того", "доводиться ховати від дітей ці новорічні набори з величезною кількістю цукерок краще б в наборах були фрукти та іграшки", "Нас буде багато за новорічним столом і тому максимум 1го числа всі вже з'їсть я і там готувати знову", "На щастя, зараз такий час, коли багато хто вже не готують величезний асортимент страв на довгий термін) Трошки і дуже смачненького, рідкісного, щоб зберегти настрій свята", "Намагаюся взагалі дітям на один раз готувати, ну максимум на другий залишати, якщо багато приготувала", - залишають коментарі фолловери відомого лікаря.

Коментарі на пост Євгена Комаровського в Instagram
Коментарі на пост Євгена Комаровського в Instagram

Коментарі на пост Євгена Комаровського в Instagram
Коментарі на пост Євгена Комаровського в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Євген Комаровський виговорився про сучасну молодь.