Талановита українська співачка, народна артистка Ірина Білик поділилася розкішним кадром в соціальній мережі. Вона показала себе в шикарному образі серед молодих дівчат.

Відповідну публікацію Ірина Білик оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Фото Ірини Білик
Фото Ірини Білик

"У рамках мого нового відео на пісню "Мені подобається" у мене відбувся фото-проект "Ода жіночій красі". Про красу душі, красу розуму, красу характеру. Кліп і фото-проект - візуальне і музичне послання жінкам не бояться бути різними. Приймати в собі всі грані і висловлювати їх у світ. Для фото-проекту були запрошені жінки різних професій і вікових груп. Юрист і економіст - Ганна @annanykol , підприємець і beauty expert - Валерія @sadakhvalerie , юрист і дизайнер інтер'єрів - Мирослава @mir_cool_chic , перекладач українсько - турецької компанії - Ірина @irina_r.i.n.a_ , а в центрі я, як заряд творчої енергії Дівчата, ми самі прекрасні , давайте йти з позитивною енергією на зустріч до нового року! @finegoldproduction #Мненравиться #Іринабилик", - підписала публікацію Українська народна артистка.

Ірина Білик має дуже багато фанатів у пострадянських країнах. Вона не перестає радувати публіку своєю творчістю і вирішила спробувати щось новеньке. Фанати знають, що українська зірка не сидить на місці і з задоволенням стежать за її творчим життям.

Фото Ірини Білик
Фото Ірини Білик

"шикарна Ірина ! а ці ноги як дві дороги", "Супер молодці гарна ідея", "все як на підбір", "неймовірні", - залишають думки під знімком фоловери Ірини.

Коментарі на пост Ірини Білик в Instagram
Коментарі на пост Ірини Білик в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Ірина Білик показала, як Оля Полякова цілує їй руки.