Дружина популярного українського співака і народного артиста нашої країни Віктора Павлика Катя Репяхова розповіла про те, що її сім'я стала міцнішою. Молода дівчина розповіла про кризу у відносинах і про те, як їй вдалося її подолати.

Відповідну публікацію Катя Репяхова розмістила у своєму профілі в Instagram.

"Наша сім'я стала міцнішою! ❤ ️ Криза у відносинах має два очевидних напрямки свого вирішення: пара може завершити своє існування і розійтися або вийти на більш високий рівень відносин. І ми часто забуваємо про другий варіант і просто лякаємося кризи як явища, але стоячи на місці складніше зробити стрибок, ніж якщо ви розбіжитеся. Але розбігтися перед стрибком і справді буває страшно. І ось якраз через те, що ми схильні вибирати поганий мир замість хорошої війни - багато пар і розпадаються просто через накопичені образ, непорозуміння, страху заявити про свої бажання", - підписала свою фотографію з чоловіком Катя Репяхова.

У мережі відреагували на новий пост молодої дружини українського артиста. Користувачі почали висловлювати свою думку, залишаючи коментарі під сімейною фотографією Віктора Павлика і Каті Репяховой.

"А вашому чоловікові час від часу потрібно "накручувати хвіст", щоб не розслаблявся!😂 😂 😂", "Дивися залишишся біля корита🙌","цього повинні хотіти обидва,інакше нічого не вийде", - написали в коментарях користувачі мережі.

Коментарі зі сторінки Каті Репяхової в Instagram
Коментарі зі сторінки Каті Репяхової в Instagram

Коментарі зі сторінки Каті Репяхової в Instagram
Коментарі зі сторінки Каті Репяхової в Instagram

Нагадаємо, що молода дружина Віктора Павлика показала щасливе фото з твариною.

Як раніше повідомляв портал "Українці", дружина артиста Віктора Павлика Катя Репяхова показала миле фото з дитиною.

Також портал "Українці" писав, що Катя Репяхова розповіла про ставлення Віктора Павлика до партнерських пологів.