Українська та кримськотатарська співачка, актриса і народна артистка Джамала поділилася своїми враженнями від того, як її поміняв рік, що минає. Вона розповіла про безліч проектів, де їй вдалося побувати в ролі учасниці, і про свої роботи.

Відповідну публікацію Джамала оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"2021. Шалений рік! Рік експериментів. Рік, який точно змінив мене, промайнув ну дуууууже швидко, але не забудеться ніколи 🌪 2021 — це ❤️ Ліричний, ніжний, певною мірою навіть жіночний альбом "МИ", який я зробила з @sasha.session, @d.fedorenkoo @andrey_chmut та @dredlock. Він звучить досить баладно і, навіть трохи роково. А ще, звісно, відеокліп на пісню, яка увійшла в рейтинг зі 100 найкращих пісень року за версією @applemusic. "Вірю в тебе" @hanna_kopylova — просто як фільм Педро Альмодовара, в якому є реальні люди, реальні характери, реальні батьки та реальні діти", - написала українська співачка Джамала.

Також артистка розповіла про драматичний альбом і про гучні фестивалі, на яких вона була. Крім того, Джамала розповіла і про те, в яких проектах їй вдалося взяти участь і з ким заспівати в парі.

Фото Джамали
Фото Джамали

"Нарешті неймовірний надшвидкий марафон під назвою 30-річчя України. Трилер, в якому у мене було лише 72 години, аби врятувати все. Кількість різних творчих задач була просто шаленою! Тут я поєднала лемківську пісню з українською "Верше, мій Верше" в @kovcheh.ukraina, створила свою версію "Сизокрилий птах" для Вечора Легенд, заспівала на Олімпійському під дощем симфонічну версію "1944" та "Шлях додому", які ви обрали знаковими піснями для України. Тут я заспівала з маестро @andreabocelliofficial — амбітне завдання. Тут створила свою версію легендарної "We are the champions". Думаєте, я вам розповідаю свій план на рік? Ні, це все сталося за якихось три дні", - також додала Джамала.

Нагадаємо, що відома українська співачка Джамала дала відверте інтерв'ю.

Як раніше повідомляв портал "Українці", народна артистка України Джамала показала свій виступ на танцювальному паркеті.

Також портал "Українці" писав, що популярна артистка Джамала розповіла про сімейну трагедію.