Народна артистка України, відома, як "Діва", талановита і успішна співачка Ані Лорак заворожила фанатів своїм чуттєвим виконанням. Зірку можна побачити на великій сцені у всій красі.

Відповідну публікацію Ані Лорак продемонструвала у своєму акаунті в Instagram.

"Золотий грамофон і ваша улюблена пісня #Наполовину спасибі авторам @anna_voloschina, @o.likhoded і саунд продюсеру @Mikhail.Koshevoy дякую всім, хто голосував, дякую, що вмієте відчувати @russkoe_radio @bogomolovmikhail", - підписала відеоролик українська співачка.

Цей чарівний номер не залишив нікого байдужим. Ані Лорак показала себе у всій красі на великій сцені, заспівавши свій недавній хіт, який приніс їй велику нагороду. Фанати артистки не пройшли повз і залишили чимало відгуків під постом зірки.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

"Неймовірна просто", "кожна ваша пісня - хіт спасибі, що радуєте нас новинками ви заслуговуєте всіх нагород, які тільки є", "заслужена нагорода! З перших нот пісня запала в душу Спасибі вам за таку прекрасну пісню", "Образ пісня красуня", "Кароліна, в першу чергу ми дякуємо Вам! За працю і за здатність співати про те, що у кожного на душі.. Браво! Грамофон повністю заслужений!", - залишили коментарі захоплені шанувальники української артистки.

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Нагадаємо, що Ані Лорак захопила публіку своїм новим гарячим образом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", у мережі показали, як матюкається маленька дочка Ані Лорак.

Також портал "Українці" писав, Ані Лорак відкрила зону бікіні.