Популярний український співак, композитор, музикант і продюсер, колишній представник України на "Євробаченні" Melovin поділився кумедним відеороликом в соціальній мережі. Він показав себе в дивовижному образі на великій сцені.

Відповідний пост Melovin показл в своєму акаунті в Instgtram.

"ABBA-Dancing Queen", - підписав публікацію український артист.

Стало відомо, що після такого дивного перевтілення, Melovin став переможцем шоу «Маска». Детективний склад дуже довго ламав голову над тим, що ж може бути під костюмом корови. Особливо смішною виявилася ситуація з DZIDZIO. Люди не могла такого забути, і нагадали про смішну ситуацію в коментарях.

MELOVIN
MELOVIN

"А мені сумно. Сумно, тому що книга під назвою "Маска" дочитана до кінця. Завтра перевернеться останній лист цієї чудової історії-казки. Але, Жирафка залишиться назавжди в наших серцях. Скромна, вихована панянка з прекрасним голосом, яка своєю появою на сцені робила цей світ чудовим", "Аккаунт відразу такий яскравий став з цими постами)", "а кільце... Я купивши тобі Тіфані кільце" не рахуючи фіналу - сама епічна сценка з Дзідзьо він реально засмутився бідний))", "Саме в цьому ефірі Дзідзьо сказавши: "ти будеш дуже красива, коли будеш вагітна", - написали відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост зі сторінки Melovin в Instagram
Коментарі на пост зі сторінки Melovin в Instagram

Нагадаємо, що Меловін розповів, що у нього в «чорному списку».