Відомий і успішний український артист, автор і виконавець власних пісень, член детективного складу на гіпершоу «Маска» Олег Винник розмістив дуже милий пост в соціальній мережі. Він показав свою кохану дружину і публічно привітав її з днем народження.

Відповідний пост Олег Винник розмістив на своїй сторінці в Instagram.

"Квітуча Таюне, З Днем народження! Нехай твій голос звучить в унісон із серцями мільйонів людей, краса та молодість захоплють і надихають, а життєвий шлях буде світлим та щасливим! Многая літа», - підписав фотографію український артист.

Дуже багато українців з особливим задоволенням стежать за творчістю та особистим життям такого успішного артиста, як Олег Винник. Більшість жінок спостерігають за своїм улюбленцем і мріють бачити такого чоловіка поруч з собою. Люди не пройшли повз пост, на якому зображена дружина Олега Таюне і написали теплі слова під її фотографією.

Олег Винник
Олег Винник

"Чому не написати:" Люба дружина"", "з днем народження Таечка! Творчо х успіхів, щастя, здійснення мрій!", "Таюне нехай на ваш день народження запам'ятається у серці", "приєднуюся до привітань! Прекрасна Таюне, З Днем народження! Всього найкращого", "з Днем Народження наша чудова квіточка!!!!!!", "Приєднуюся до привітань Таечка з днем народження всього вам найкращого", - залишили привітання фанати Олега Винника.

Коментарі на пост Олега Винника в Instagram
Коментарі на пост Олега Винника в Instagram

Коментарі на пост Олега Винника в Instagram
Коментарі на пост Олега Винника в Instagram

Нагадаємо, що Олег Винник показав свою руду горилу.