Український лікар-педіатр вищої категорії, кандидат медичних наук і телеведучий Євген Комаровський поділився черговим корисним постом у соціальній мережі. Він дав українцям дуже цінні поради, які допоможуть у зимовий час.

Відповідну публікацію Євген Комаровський розмістив на своїй сторінці в Instagram.

"Якщо перемерз: розтертися горілкою або прийняти гарячу ванну? У цьому відео - що і чому потрібно робити, якщо людина перемерз, і чого не можна робити ніколи. Журнал доктора Комаровського", - підписав публікацію відомий український лікар.

Важливо помітити, що українці приділили особливу увагу цій публікації. У зв'язку з тим, що це дуже актуальна тема, особливо взимку, фоловери відомого доктора не пройшли повз і почали писати своїм думки під постом.

Євген Комаровський, скріншот із відео
Євген Комаровський, скріншот із відео

"Якщо коротко...не треба пити алко при переохолодженні ( розширюються судини і збільшується втрата тепла) + не потрібно при переохолодженні використовувати гарячі ванни (знижена чутливість,можливі опіки) . Необхідно: зняти мокрий холодний одяг, надіти тепле сухе + тепле рясне пиття . Якщо обмороження виражене - не затягуйте, викликайте швидку", "все таки грілка в повний зріст кращі ліки доведено лікарем", "а не можна всередину алкоголь і укутатися в тепле? Швидкий приплив тепла зсередини і знизити тепловіддачу, одягнутися тепло логічно ж?",- написали відгуки користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Євгена Комаровського в Instagram
Коментарі на пост Євгена Комаровського в Instagram

Нагадаємо, що Євген Комаровський розповів, як не нашкодити свом дітям на свята.