Популярна в Україні артистка, що працює в жанрі хіп-хопу і репу, Alyona Alyona поділилася незвичайною фотографією і зробила несподівану заяву. Знаменитість зв'язала себе мотузкою і висловила бажання кудись зникнути.

Відповідну публікацію Alyona Alyona оприлюднила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

"Хочу зникнути на певний час… Ну як зникнути, я хочу поїхати далеко і трошки відпочити від роботи артиста та спробувати себе ще в якихось ремеслах. Хочу, щоб поряд зі мною зникли: нездорова їжа, недосипання та перевантаження в роботі. А за 2021 рік цього було достатньо. Хочу перезавантаження, для мене це дуже важливо!", - вказала в своєму пості засмучена Alyona Alyona.

Крім того, артистка підкреслила, що обмежувати спілкування вона не збирається, але роботу вона хоче поки відкинути. За словами Alyona Alyona, вона поїде в одне місце в Україні, але в яке – вона не сказала.

Фото Alyona Alyona
Фото Alyona Alyona

"Я буду з вами говорити на різні теми під час відсутності у своєму Instagram, читати ваші відповіді та комунікувати з вами текстом, але знімати селфі відео я буду дуже дуже рідко. Своїми переживаннями, які зі мною будуть відбуватися там, я буду ділитися у своєму Telegram каналі!", - також додала відома зірка Alyona Alyona.

Нагадаємо, що популярна українська співачка Alyona Alyona показала відео зі своїм чоловіком.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка Alyona Alyona показала дуже дивне фото.

Також портал "Українці" писав, що українська виконавиця Alyona Alyona підняла тему хейта.