Дружина популярного українського співака, народного артиста Віктора Павлика Катя Репяхова розкрила сімейну таємницю, яка відноситься до її чоловіка. Молода дівчина розповіла про те, як вона врятувала свого чоловіка, який мав проблеми з алкоголем і великі кредити.

Відповідну публікацію оприлюднили в профілі "zirkovyi_shlyah" в Instagram.

"Дружина Віктора Павліка розповіла, як "врятувала" артиста 👇У своїх сторіз дівчина відповіла на запитання фанатів. Зокрема пригадала, як артист їй казав – аби не @repyahovakate, його б не було серед живих. Окрім того, чоловік мав кредити, які пара закрила. "Віктор мав великі проблеми з алкоголем, які доходили до реанімацій. Востаннє йому сказали, що наступний раз може бути останнім. Нікого це глобально не цікавило. Він був віч-на-віч з проблемою", – каже Катя", - підписали пост за участю сім'ї Віктора Павлика.

Користувачі мережі не змогли проігнорувати нову публікацію за участю Каті Репяховой і почали коментувати її, висловлюючи свою думку.

"У неї що є ще й фанати, набридли дочка з татом, Репяхова відповідає своєму прізвищу, чіпляється як реп'ях, і не отдереш, знала за кого заміж йшла видно крім одного паприка ніхто не хотів одружитися, а Він старший твоєї мами. 🙈🙈🙈🤦♂️🤦♂️🤦♂️🤣🤣🤣", "Дуже немудра жінка, бо мудра сміття зі своєї хати назагал не виносити. Хоча й так зрозуміло, що це піар, а піар, хоча і поганий і безглуздий-теж піар який неякий. Нехай візьме приклад з Вікторії Бекхем, яка дуже мудро, розумно і гідно вела себе, коли в їх сім'ї були перепетії", - прокоментували користувачі.

Коментарі на пост "zirkovyi_shlyah" в Instagram
Коментарі на пост "zirkovyi_shlyah" в Instagram

Коментарі на пост "zirkovyi_shlyah" в Instagram
Коментарі на пост "zirkovyi_shlyah" в Instagram

Нагадаємо, що молода дружина Віктора Павлика розповіла про серйозну сварку з чоловіком.

Як раніше повідомляв портал "Українці", дружина Віктора Павлика Катя Репяхова показала милі фото.

Також портал "Українці" писав, що Катя Репяхова поділилася зворушливим постом на адресу свого сина.