Відомий в Україні телеведучий, шоумен і відеоблогер Олександр Педан поділився щасливими кадрами зі свого відпочинку з дружиною в зарубіжній країні. Ведучий показав відео з дочкою, яка залишилася вдома, і показав кадри в Домінікані, куди він полетів з дружиною.

Відповідні відео Олександр Педан оприлюднив у своєму профілі в соціальній мережі Instagram.

"Ми з @innapedan в Домінікані! З дружиною вирішили полетіти на Домінікану, тому що останнім часом не встигали відпочити й побути саме вдвох, а це дуже необхідно для сімейного життя. Нарешті наважилися після народження Маріка поїхати десь далеко й досить-таки надовго. Полетіли на 10 ночей, тому що після трансатлантичного перельоту досить довга адаптація, тижня буде замало", - написав український телеведучий Олександр Педан у своєму пості.

Також ведучий розповів про те, де знаходиться Домінікана і чи подобається їм там перебувати. Крім того, Олександр Педан розповів про клімат і їжу, яку там, в основному, вживають.

Фото Олександра Педана
Фото Олександра Педана

"Лінія берега з неймовірно білим красивим піском дуже довга, можна гуляти годинами. Але пам'ятайте, що це курорт, який вважають фактично Єгиптом для американців, тому тут усі екскурсії вдвічі чи навіть втричі дорожчі, ніж у Єгипті та Туреччині. Менше 100$ фактично немає. Це поки всі новини з Домінікани) Я пішов шукати серфінг і тримати вас у курсі🤟 Про що ще розповісти? Накидайте питань і буду ділитися своїми враженнями від поїздки)", - також додав Олександр Педан.

Нагадаємо, що популярний український ведучий Олександр Педан розповів про свої заняття на дозвіллі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий ведучий Олександр Педан розповів про тренди.

Також портал "Українці" писав, що ведучий і шоумен Олександр Педан розкрив несподіваний факт про себе.