Відома українська співачка, колишня учасниця жіночого колективу "ВІА Гра" Анна Седокова поділилася пікантним знімком у соціальній мережі. Вона звернулася до фанатів і розповіла, як схуднути.

Відповідну публікацію Анна Седокова розмістили у своєму акаунті в Instagram.

Фото Анни Сєдокової
Фото Анни Сєдокової

"Хочеш схуднути ? Запитай мене як. І рада тут буде дуже простий . Усвідомлене споживання плюс математика. Ти витрачаєш більше ніж заробляєш ? Це погано . Давай спробуємо виправити це і застосувати формулу в харчуванні і фізичному навантаженні . Чи не коштувати їсти більше ніж зможеш витратити на добу . Розумієш , що сьогодні не зможеш бути в залі або цілий день виключно сидиш, тоді овочі Твоє спасіння . Ноу хлібець. Знаєш що можеш прогулятися після роботи ? Тоді і карбонару можна . Якщо ти домовишся зі своїм організмом , не обмежуючи себе , без стресу і ультиматумів , то він піде тобі на зустріч . Розмова не проста але це того варто? Яка твоя добова норма калорій ? Ти знаєш ?", - підписала публікацію українська співачка.

Потрібно погодитися, що Анна Седокова завжди виглядала просто бездоганно. Вона має соковиті форми, які зводять чоловіків, а жінок змушують заздрити.

Фото Анни Сєдокової
Фото Анни Сєдокової

Нагадаємо, що Анна Седокова і її чоловік зганьбилися по повній програмі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Анна Седокова після пластичної операції перелякала своїх шанувальників.