Молода українська виконавиця, колишня солістка групи "Время и Стекло", дизайнер і тренер нового проекту "Голос країни" Надя Дорофєєва розповіла цікаву історію. Артистка згадала про свій перший досвід і розповіла, якою вона раніше була.

Відповідну публікацію Надя Дорофєєва розмістила у своєму профілі в Instagram.

"Ти завжди вважала, що інші краще, ніж ти .. Нещодавно мені мама нагадала як я приїжджала на вокальні конкурси і кожен раз на саудчеках зі мною траплялася паніка.. - У тієї дівчинки пісня більш виграшна-у іншої діапазон більше-у третин костюм яскравіше-четверта дуже красива і всі вони краще за мене , мама. Ну а далі мені просто хотілося втекти...мені здавалося, що я стаю такою маленькою і жалюгідною (", - почала розповідати українська артистка Надя Дорофєєва.

Відома співачка згадала про те, що в один прекрасний момент вона почала ставати переможницею в різних конкурсах, після чого її почали підколювати її ж батьки.

Фото Наді Дорофєєвої
Фото Наді Дорофєєвої

"Я зізнаюся , досі не позбулася звички вважати себе "гірше за інших" Звичайно я над собою працюю і хочу, сказати всім, хто читає цей пост і бачить в ньому себе - Харе! По-моєму ми Класні . Всі ми!", - також додала українська виконавиця.

Нагадаємо, що українська співачка і дизайнер Надя Дорофєєва похвалилася своїм тілом в купальнику.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна українська артистка Надя Дорофєєва без макіяжу здивувала худим тілом.

Також портал "Українці" писав, що відома артистка Надя Дорофєєва показала кілька моментів з життя.