Відома українська актриса Ксенія Мішина поділилася дуже незвичайною публікацією в соціальній мережі. Вона торкнулася дуже важливої теми і звернулася до українців.

Відповідний пост Ксенія Мішина оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

"Хлопці, нещодавно у мене вийшло круте (на мій погляд) інтерв'ю. У ньому я була дуже чесною і сміливою, знову ж для себе. Я не підбирала слів, не шукала вдалих інтонацій, не вибудовувала ніяких ліній, щоб піти від відповідей, я просто була собою. Я розглядаю інтерв'ю, як спосіб поговорити з вами, моєю аудиторією, тому після виходу пішла читати коментарі і це було захоплююче, скажу я вам", - підписала публікацію українська актриса.

Крім цього, Ксенія торкнулася дуже важливої теми, в якій почала говорити про жінок і про те, як вони прогинаються під чоловіків. Зірка вирішила звернутися до аудиторії, щоб вимовити свою точку зору.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

"Перш за все я побачила дуже потужну підміну понять компроміс і прогин. У нас жінки так бояться бути одні, що готові терпіти. Терпіти неповажне ставлення, фінансову залежність, відсутність емоційної близькості, і поваги з боку партнера. Такі не тільки терплять, але і впевнені, що повинні бути хорошими, поступливими, зручними. Такі жінки не можуть мати своєї думки і бажати тому, що "перехочеш", "меркантильна", "мужик в спідниці" частина цих жінок не готові нести за себе відповідальність, і від безвиході на руках з дітьми несуть цей хрест, забуваючи про себе. Інша частина просто не хоче, їм вселили, що хороша жінка-це та, у якої обов'язково є мужик, будь!!! А як вона при цьому себе почуває не важливо. Страх залишитися однією настільки паралізує, що там просто відключається все, в тому числі критичне мислення, і жінка бачить вже все в спотвореному світлі своєї фобії", - продовжила знаменитість.

Фото Ксенії Мішиної
Фото Ксенії Мішиної

Нагадаємо, що закривавлена Ксенія Мішина здивувала українців.