Народна артистка України і продюсер Наталія Могилевська здивувала українців пікантним знімком. Вона показала себе на дуже сміливій фотографії на честь свята.

Відповідний пост Наталія Могилевська продемонструвала на своїй сторінці в Instagram.

"Всіх зі Старим Новим роком! У мене для вас подарунок! Сьогодні традиційно відзначають Щедрий вечір і щедрим його називають завдяки головній страві новорічного столу. Увага питання! Хто правильно в коментарях напише назву страви, той отримає від мене в подарунок ексклюзивний сувенірний набір прекрасного ігристого @purcari.ua. Purcari-історія розлита в пляшки умова для участі у вікторині-бути передплатником @purcari.ua. (для учасників старше 18+) переможець буде визначений 20.01. Всім удачі! #Могилевська #всехспраздником #старыйновыйгод", - підписала публікацію українська артистка.

Потрібно помітити, що в такому стилі відомого продюсера ще ніхто не бачив. Вона дуже здивувала мільйони своїх фанатів таким зухвалим знімком. Фолловери Наталії не пройшли повз і залишили чимало відгуків під публікацією зірки.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

"Гуляти). Щедро накритий стіл з м'ясними стравами, пирогами, вареничками та ласощами які тільки забажаєш", "Вареники"," Щедра кутя", "головна страва на Щедрий вечір - кутя. На Різдво готують багату кутю. А на Меланку 13 січня готуватися-Щедра кутя", - залишають коментарі фанати народної артистки України.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що Наталя Могилевська в одному рушнику розповіла про природну красу.