Популярна українська актриса Ксенія Мішина вирішила поділитися своїм секретом і звернулася до фанатів в соціальній мережі.

Відповідний пост Ксенія Мішина розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Якщо запитати моїх близьких подруг про мене, напевно всі вони скажуть, що у мене є одне особливо цінна якість - зберігати секрети але є і такі секрети, про які не можна мовчати, секрети, які хочеться розбовтати найближчим подругам, секрети які можуть зробити ваше життя краще. Саме такі моменти об'єднують всіх дівчаток. Щоб ділитися такими секретами я і створила свій затишний @mish_secrets", - підписала публікацію українська актриса.

Крім цього, Ксенія Мішина повідомила про те, що вона розкрила секрет справжньої краси.

"Скільки я себе пам'ятаю, мені було очевидно що в красі і здоров'я волосся криється наша сила і енергія. Я пройшла довгий шлях пошуку свого догляду, перш ніж вивела ідеальну формулу догляду за волоссям.
Я перепробувала десятки самих різних продуктів, від народних засобів до супер-дорогих брендів, я розвіяла міф про те, що красиві і сяючі волосся можливі тільки через салонний догляд. В @mish_secrets я зібрала найдієвіші корейські бренди, якими сама користуюся вже більше 5 років! Насправді, для того, щоб стати володаркою космічної шевелюри потрібно небагато: просто знати різні секрети! І саме цим я і буду ділитися з вами в Mish!", - поділилася з фоловерами зірка телеекранів.

Фото Ксении Мишиной
Фото Ксении Мишиной

Нагадаємо, що Ксенія Мішина поділилася своїм досвідом з українцями.