Успішна українська актриса, зірка популярного серіалу "Свати" Анна Кошмал зачарувала українську публіку неймовірними пікантними знімками. Вона похвалилася своїм розкішним тілом у відвертому вбранні.

Відповідний пост Анна Кошмал розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Прочитала у Майкла Роуча відмінну думку: "...я свідомо намагаюся уникати пустопорожнього трепу. Це все ті години розмов за газетами і чашкою кави, коли люди обговорюють міжнародне становище, останні новини і політичних діячів, - все те, про що вони так мало знають, до чого не мають ніякого відношення і на що взагалі ніяк не можуть вплинути."Кожен раз, коли я чую подібні розмови і спроби дати власну оцінку речам, про які людина нічого не знає, мені хочеться втекти) це ж чистий вампіризм ... помічали? Це навіть певним чином дає характеристику співрозмовнику але ж можна цю витрачену енергію направити в більш корисне русло"."Майкл Роуч, Крісті Макнеллі # чточитаеткошмал", - підписала публікацію українська актриса.

Варто приділити особливу увагу шикарній фігурі української зірки. Вона показала себе в дуже гарячому образі, хвалячись соковитим тілом перед камерою об'єктива.

Фото Анни Кошмал
Фото Анни Кошмал

Нагадаємо, що Анна Кошмал показала, як зараз виглядають головні герої серіалу "Свати".

Як раніше повідомляв портал "Українці", Анна Кошмал похвалилася результатом своїх тренувань.