Знаменита танцівниця балету, актриса і громадський діяч, народна і заслужена артистка Анастасія Волочкова постала перед камерою в голому вигляді. Відома балерина показала своє оголене тіло на відпочинку, прикривши його однією лише косинкою.

Відповідну фотографію Анастасія Волочкова опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

"Добрий ранній недільний ранок.🌴 #анастасіяволочкова #відпочинок # Мальдіви #радість # любов #море", - написала під своєю фотографією в оголеному вигляді відома балерина Анастасія Волочкова.

Фолловери танцівниці не змогли пройти повз її зовнішнього вигляду, щоб не черкануть під фото кілька слів. Вони почали обговорювати знімок Анастасії Волочкової, залишаючи кілька коментарів під її фотографією.

"Доросла тітонька, з фігурою чоловіка навіщо виставляти?", "Не витримала, оголилася! Мама, посоромилися б дочки. На очах у всієї країни чоловіків міняєте як рукавички, та ще викладаєте фото в напівголому вигляді. Ну як так?", "Схоже, Настя знову до пляшечки прикладається)", "Геракл всохлий", "всі фотки на тлі ліжка, цікаво, в цій "віллі" ще якісь меблі є", - прокоментували фото Анастасії Волочкової її фоловери.

Коментарі на пост Анастасії Волочкової в Instagram
Коментарі на пост Анастасії Волочкової в Instagram

Коментарі на пост Анастасії Волочкової в Instagram
Коментарі на пост Анастасії Волочкової в Instagram

Нагадаємо, що відома балерина Анастасія Волочкова зганьбилася через танці в одних трусах.

Як раніше повідомляв портал "Українці", балерина і актриса Анастасія Волочкова зганьбилася через відверте фото.

Також портал "Українці" писав, що популярна балерина Анастасія Волочкова показала себе у відвертому купальнику.