У соціальній мережі розмістили новий пост, присвячений молодому українському співакові та екс-учаснику вокального шоу "Голос країни" ALEKSEEV. На знімках, які з'явилися в мережі, можна побачити популярного артиста в юні роки і зараз.

Відповідну публікацію оприлюднили в акаунті "zirkovyi_shlyah" в соціальній мережі Instagram.

"Співак ALEKSEEV в юності і зараз 🔥 що скажете, 28-річний @alekseev_officiel змінився? Ділитися в коментарях ✨", - написали під знімками співака в соціальній мережі.

Користувачі мережі не змогли пройти повз мовчки, вони почали обговорювати фото за участю ALEKSEEV. Фолловери сторінки стали висловлювати свою думку щодо того, чи змінився артист через кілька років, і писати коментарі під постом.

"В даний час, 28 років і є юність.Едінстаенное, з чим трохи переборщив на мій погляд,це "унітазна Стоматологія", але це як то кажуть справа смаку☺️.Головне, що у хлопця відмінні вокальні дані і перспективи👏", "навіщо він зуби переробив, на 1 була красивіша посмішка", "в юності краще виглядав ніж тепер, зіпсувався хлопчик і пісні його Тупі він не співає а тупо виє і кожне слово з себе видавлює", - прокоментували пост в мережі користувачі.

Коментарі на пост "zirkovyi_shlyah" в Instagram
Коментарі на пост "zirkovyi_shlyah" в Instagram

Коментарі на пост "zirkovyi_shlyah" в Instagram
Коментарі на пост "zirkovyi_shlyah" в Instagram

Нагадаємо, що молодий український співак Melovin дав відверте інтерв'ю на камеру.

Як раніше повідомляв портал "Українці", український співак Позитив поділився яскравим відео з бабусею і дідусем.

Також портал "Українці" писав, що український артист і ректор Михайло Поплавський показав фото з презентації нового кліпу.