Популярний в Україні співак і музикант, автор і виконавець власних пісень, актор Сергій Бабкін постав перед камерою в дуже незвичному амплуа. Відомий артист одягнув пишну перуку і розповів про відповідальність перед іншими зірками.

Відповідну фотографію Сергій Бабкін розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

"Коли майже у всіх колег пости вкрилися пальмами🌴, хтось же повинен відповідати за колорит української зими🌲Нехай це буду я😂", - підписав свій знімок в соціальній мережі відомий український музикант і актор Сергій Бабкін.

Люди, які підписані на профіль українського артиста, не змогли пройти повз, нічого не сказавши. Підписники музиканта і користувачі мережі почали висловлюватися в коментарях, а деякі люди пригадали йому рекламу кредитів з його участю.

"Вам не соромно? Такий крутий артист і в рекламі мікропозик знімаєтеся!!!!", "Головне побажання в НГ - не рекламувати незаконні кредити: (у нас в Україні не всі розуміють, що це дуууже погано, а ви-медійна людина і Вам довіряють!", "Картина🔥: Укурений Валерій Леонтьєв 😂", "Сірий без образ, але ти тут кінь))))Юлій з мультика", - прокоментували фотографію українського співака Сергія Бабкіна користувачі мережі.

Коментарі на пост Сергія Бабкіна в Instagram
Коментарі на пост Сергія Бабкіна в Instagram

Коментарі на пост Сергія Бабкіна в Instagram
Коментарі на пост Сергія Бабкіна в Instagram

Нагадаємо, що відомий український музикант і співак Сергій Бабкін скупався в ополонці в сильний мороз.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний артист Сергій Бабкін розповів про своє нове досягнення.

Також портал "Українці" писав, що український співак і актор Сергій Бабкін показав себе в молодості.