Найскандальніша і епатажніша співачка на українській естраді Оля Полякова поділилася постом на честь свого 38-го дня народження. Вона звернулася до своїх шанувальників і розповіла, як усвідомила життя.

Відповідну публікацію Оля Полякова розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Улюблені! Сьогодні мій день народження! Сьогодні я можу сказати, що пишаюся собою! Багато років я була собою незадоволена, мені здавалася, що я не досить.... талановита, красива, молода, розумна, сексуальна, освічена, хоробра, цікава, мало для чого? Для кого? Це я зрозуміла пізніше ... ми живемо в полоні стереотипів і соціальних оцінок, нам соромно, ніяково, незручно робити те, що хочемо, виглядати як хочемо, жити як хочемо, і все своє життя ми хочемо відповідати, і я теж ...і тільки в той момент, коли ти ставиш питання Кому? Чому ти повинен? І тільки після того, як зрозумієш, що тільки собі, усвідомлюючи свою цінність в досвіді, у віці, в навичках, набутих і даних від народження, ти починаєш просто жити і радіти, не озираючись на думки і оцінки тих, хто ніякого відношення не має ні до тебе, ні до твого життя!",- підписала публікацію скандальна виконавиця.

Крім цього, популярна артистка погодилася з тим, що вона задоволена собою.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

"Сьогодні я нарешті, задоволена тим, що відповідаю самій собі! Те, як я виглядаю, як живу, як себе веду, як працюю, як комунікую зі світом, має мене влаштовувати, і комплекси, пов'язані з віком, становищем і моїм місцем під сонцем потихеньку розчиняються! З моїм Новим роком!", - поділилася з фанатами українська артистка.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Нагадаємо, що Оля Полякова почала вчити українців кулінарії.