Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки нещодавно справив фуррор заспівавши народну і улюблену пісню мільйонів українців "Батько наш Бандера", чим викликав захват українців і дике обурення росіян.

В гостях у Дмитра Гордона на шоу "Коли почнеться велика війна?" Андрій Данилко відповідав на питання, які хвилюють його шанувальників. І один з них, звичайно ж, стосувався виконання патріотичної пісні, яка викликала такий резонанс.

Популярний виконавець зазначив, що дуже людить повстанські пісні, тому у нього не було сумнівів у виконанні цієї композиції. У той же час Данилко заявив, що проти того, щоб називати вулиці на честь відомих людей і часто міняти їх назви. Співак вважає, що краще називати вулиці нейтральними назвами і не міняти їх так часто.

Андрій Данилко, скріншот із відео
Андрій Данилко, скріншот із відео

Також Андрій Данилко прокоментував бурхливу реакцію росіян на його виконання і те, що після цього йому може загрожувати заборона на в'їзд до Росії. Принаймні, з такими пропозиціями вже виступали деякі російські депутати і подавали голос представники бойовиків з Донбасу. Співак зазначив, що після Євробачення вже нічого не боїться і прекрасно віддає звіт, в якій країні він живе.

Принаймні, тепер ні в кого не залишилося сумнівів у патріотичній позиції Андрія Данилка і його альтер-его Вєрки Сердючки.