Євген Клопотенко вже, мабудь, не справляється з тим потоком негативу, коментарів та здогадок, які звалилися на нього після запровадження нового меню для шкіл. Тому довелося кликати Олену Зеленську на допомогу та влаштовувати прямий ефір у Інстаграм, аби розвіяти батьківські страхи.

Відповідний ефір з'явився на сторінці Олени Зеленської у Інстаграм, а посилання на нього ми надамо нижче.

Євген Клопотенко та Олена Зеленська розповіли про головні міфи, якими обросло шкільне харчування.

Приміром, що сіль не забороняли, а просто зменшили її кількість. Так само з хлібом та цукром. Також пояснили, що Євген Клопотенко взагалі не розробляв меню для дитячих садків – його розробили згідно рекомендація ВОЗ.

відео на сторінці Олени Зеленської
відео на сторінці Олени Зеленської

Батьки, мабудь, залилися задоволені відповідями першої леді та відомого шеф-кухаря, адже під відео було безліч коментарів подяки від матусь та татусів.

"В мене дитина в садочку їсть все.Дякую за зміну раціону", – пише galinna_radko.

"Дякую за уж реформу,найкраща новина року! Меню збалансоване різноманітне,дитина їсть з задоволенням", – поділилася враженням marinakholodniak_art.

"Горжусь Вами. Вы большие молодцы,что заботитесь о питании детей. Я считаю это Очень важно. Здоровье детей должно быть на первом месте. А те кто пишет,что не доволен,так это те кто даже не соизволил встать с дивана и сходить в школу и лично всё проверить. А Вы молодцы", – вважає yanapiven9.

"Моєму синові дуже подобається нове меню. Їсть із задоволенням, і також став їсти ті продукти, які раніше не їв. Я ЗА такі реформи в нашій країні. Є в нашому садочку й мами які не задоволені, бо діти приходять додому голодними. Але це справа харчових звичок. Якщо дитину змалечку годувати солоною некорисною їжею то звісно такі страви будуть дитині недовподоби . Мы з першого року життя харчуємося правильною, здоровою їжею, тому з новим меню не виникло ніяких проблем", – ділиться враженням his_alenushka.