Євген Клопотенко - не тільки відомий кулінар, популяризатор української кухні та автор шкільного меню. Тепер шеф-кухар обіцяє українцям ще й допомагати опанувати нові страви та смаки.

Про це Євген Клопотенко написав на своїй сторінці у мережі Інстаграм.

"Поступово дам вам базове розуміння тих смаків, щоб ви не лякалися невідомого. Бо час, любі українці, розвиватися, вчитися готувати нове і брати досвід інших націй, щоб краще розуміти власну", – розповідає Євген Клопотенко.

Думки про те, що варто навчити українців новому з'явилися у Євгена після того, як йому показали охоплення аудиторії постом про азійську локшину - майже 1,3 мільйона людей. Тому шеф-кухар вирішив, що настав час не тільки популяризувати наше, а й навчати новому.

пост Євгена Клопотенка у мережі Інстаграм
пост Євгена Клопотенка у мережі Інстаграм

"Обіцяю, що там будуть адекватні інгредієнти, які ви зможете знайти у магазині. Щодо технік, то я під вас все адаптую та поясню простими словами що до чого", – пояснив кулінар.

Українці запевнили кухаря, що з нетерпінням чекають занурення у азійську кухню, адже там просто безліч дуже смачних страв, які варто спробувати.

"Дуже люблю суші і усякі морепродукти, тому мені більшість інгредієнтів відомі. З нетерпінням чекаю на рецепти👏🔥😍", – пише svetazola1973.

"Думаю, що рецепт від Шефа, зайде. Тільки, для людей з хворобами ЖКТ, потрібно стіл, я за!👏", – вважає mashachkova.