Трансляцію дійства, в якому оберуть представника України на 66-му пісенному конкурсі, що пройде в Турині, можна буде дивитися о 18:30 в прямому ефірі каналу UA: Перший.

Навколо учасників національного відбору вже розгорнулося кілька скандалів, без яких, власне, на думку ведучого шоу Тимура Мірошниченка, конкурс не обійдеться ніколи... І ось може назріти ще один, пише РБК.

У чому суть можливого скандалу?

Отже. Як відомо, членами журі Нацвідбору стали Джамала, Ярослав Лодигін і Тіна Кароль. Остання буде в журі не вперше-минулого року вона вже була серед експертів, які визначали, кого відправляти на Євробачення від нашої країни.

Але минулого року у відборі не брав участі Антон Вельбой, він же Wellboy.

Фото Тіни Кароль
Фото Тіни Кароль

Як пов'язані ці два факти?

Справа в тому, що в грудневому інтерв'ю, ще до оголошення складу журі, Тіна Кароль дала інтерв'ю "КП в Україні", де зізналася, що разом з Бардашем займається розкруткою Антона.

Зокрема, Кароль нібито дала гроші на запис дебютного треку артиста "Гуси", який "порвав" український (і не тільки) медіапростір (цікаво, що цей хіт зник з офіційного YouTube-каналу співака).

"Я беру участь в його становленні, розкрутці, кар'єрі. Точніше, перебуваю в пайовій участі. Спочатку перші фінанси на запис пісні "Гуси" він отримав з моїх рук. Юрій Бардаш прийшов до мене, показав хлопця, і ми вирішили разом рухатися. Але я відразу бардашу сказала - ти заявляєш, що його продюсер, я тільки співучасть", - сказала Тіна.

Тобто, принаймні до недавнього часу, у співачки ймовірно був чисто "шкурний інтерес" в успішній кар'єрі самого Вельбоя.

До недавнього часу, Wellboy на початку лютого довірив власні рекламні проекти та інтеграції свого бренду агентству Secret Service Celebrity Marketing...

Але чи означає Це, що він "порвав" з Тіною Кароль - не відомо.

Що кажуть організатори Нацвідбору і Wellboy?

Styler звернувся за коментарями до організаторів національного відбору з питанням, чи немає "конфлікту інтересів" в тому, що до складу журі входить експерт, який потенційно зацікавлений у перемозі одного з конкурсантів.

"Вважаємо, що тут доцільно коментувати Тіні Кароль, проте відзначимо, що вона не є музичним продюсером Wellboy", - відповіли нам в оргкомітеті.

А ось команда артиста була ще більш лаконічною.

"Нам нецікаве це питання. Тіна не бере участі в оперативній роботі. Але продюсер один-Юрій Бардаш", - сказали нам представники Wellboy.

Тіна Кароль і сама говорила, що не є продюсером Wellboy. Тому нічого нового ми не дізналися.

За коментарем ми також звернулися до представників поп-діви. Але на момент публікації матеріалу відповіді не отримали.

А це, до речі, спільний трек Вельбоя і Кароль. Тут немає ніяких натяків на скандал-просто яскрава колаборація двох талановитих творчих одиниць:

Нагадаємо, що результат загального голосування в Нацвідборі визначають результати голосування глядачів і результати голосування суддів у співвідношенні 50 на 50. Кожен суддя виставлятиме учасникам бали від 1 до 8.

У фіналі Нацвідбору Wellboy виступатиме з піснею Nozzy Bossy. Вона, за словами артиста, "про силу села, землі, яка дає тобі енергію" і про "босоногих людей, які йдуть по цій планеті".

"Я себе вважаю босяком. Іду кудись, не знаю куди. Але я йду босим і мені це в кайф", - каже співак.